Hizmetlerimiz

Uçak Bileti

600 'den fazla havayolu

Şirketlerin kurumsal seyahatlerindeki istek ve tercihleri doğrultusunda, havayolu alternatifleri ve en

uygun uçuş bağlantılarını araştırarak en doğru çözümleri sunuyoruz.

Yurtiçi ve yurtdışı tüm havayollarının biletlerinin kesilmesi

Kurumsal müşterilerimize özel, acil biletleme, değişiklik, iptal durumlarında, mesai saatleri dışında da her an ulaşabilecekleri acil destek hattı

En uygun rota, bağlantı ve fiyat alternatifleri

Özel isteklerin ( koltuk seçimi, yemek seçimi, saat seçimi, havayolu seçimi, mil numarası vb.) sistemimize otomatik kaydı.

Kurumsal müşterilerimize verdiğimiz kullanıcı adı ve şifre ile Mila Turizm sistemine giriş yaparak her an raporlama yapabilme ve istatistiki veri çekebilme imkanı

Kurumsal müşterilerimiz için B2B altyapı olanağı

Otel Rezervasyonu

Yılda 200.000'den fazla geceleme

Yurtiçinde ve yurtdışında 180 ülkede 350.000’den fazla otele online rezervasyon yapabildiğimiz sistemlerimizle hizmet veriyoruz.

Otellerle yaptığımız kurumsal anlaşmalarımız sayesinde en iyi fiyatları sunuyoruz.

Promosyonları anlık olarak takip ederek olası kayıpları önlüyoruz.

Sunduğumuz alternatiflerden seçiminizi yaptıktan sonra rezervasyonunuzu konfirme ediyoruz

ve oteller ile doğrudan iletişim sağlayarak konaklama belgenizi iletiyoruz.

Konaklamalarınızı aylık veya yıllık olarak raporlayabilirsiniz.

Vize İşlemleri

Yılda 6.000'den fazla başvuru

Tüm ülkeler için gelen talepler doğrultusunda vize başvuru işlemi ile ilgili danışmanlık hizmetinin yanı sıra, başvuru süreci yönetilmekte ve olumlu şekilde sonuçlanması için son ana kadar izlenmektedir.

Evraklarınızın doğru ve eksiksiz hazırlanması için sürekli iletişimde olacağınız müşteri temsilciniz ile süreci emin olarak tamamlayacaksınız.

Tüm dilekçeleriniz tarafımızdan hazırlanıyor ve başvuruda zorunlu olan uçak ve otel ön rezervasyonlarınız tarafımızdan yapılarak başvuru dosyanıza ekleniyor.

Randevunuzu programınıza uygun gün ve saate organize ediliyoruz.

Sürecin başından itibaren iletişimde olduğunuz ve yönlendirmelerinizi yapan müşteri temsilciniz randevu

gün ve saatinde sizi başvuru merkezi veya konsolosluk önünde karşılıyor. Süreç tamamlandığında pasaportunuzu teslim alıyoruz ve adresinize ulaştırıyoruz.

Transfer

Yılda 20.000 'den fazla işlem

Kurumsal veya bireysel seyahatlerinizde İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya,Muğla, Trabzon, Samsun, Kayseri ve Adana şehirlerinde konforlu ve güvenli özel araçlarla ulaşımınızı sağlanıyoruz.

Transfer hizmeti alımlarınızda, sürücünüz atandığında, sürücü bilgilerinizi ve alınış saatinizi SMS yolu ile bildiriyoruz. Gideceğiniz noktaya en konforlu şekilde gitmenizi amaçlıyoruz.

Karşılama, bebek koltukları, transferinize ek yön ekleme gibi seçeneklerle transferinizle alakalı tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefliyoruz.

Araç Kiralama

Yılda 7.000 'den fazla kiralama

Anlaşmalı olduğumuz tedarikçilerimiz üzerinden yaptığımız kısa dönem araç kiralama hizmetimizde tercih ettiğiniz segmente ait araç, istediğiniz tarih ve saatte teslim edilmek üzere sizleri bekliyor.